.

נדל"ן בפראג - כל אחד יכול

כמה פעמים חיפשתם הזדמנות השקעה באמת בטוחה? 

השאירו פרטים והבטיחו את הפנסיה שלכם*

*בניגוד לכל מה שחשבתם עד היום, אתם ממש לא צריכים להיות מיליונרים כדי להיות בעלים של דירה או בית...

רכישת נדל"ן בפראג עם חברת Conbiz

אנו נאתר עבורכם נכסים בעיר הבירה של צ'כיה, פראג,

ונלווה אתכם בתהליך הרכישה עד להשלמתו.

לאחר מכן, ננהל עבורכם את הנכסים.

 

אנו מציעים לכם ליווי בתהליך הרכישה של

דירות, בתים ובניינים המיועדים להשכרה לטווח ארוך או לטווח קצר,

או למטרות השבחה ומכירה (פליפ).

על חלק מהעסקאות תוכלו לקבל בעזרתנו מימון גבוה מהבנקים בצ'כיה

בריביות אטרקטיביות ובתנאים נוחים מאוד.

 

ההון העצמי הנדרש, החל מ-400 אלף ש"ח

איך זה עובד?

פגישת הכרות

עוד בשיחת הטלפון הראשונה תקבלו מידע שיעזור לכם להחליט האם השקעה בפראג מתאימה לכם. לאחר מכן נתאם פגישה במשרדינו ושם נסביר על האפשרויות השונות ועל תהליך הרכישה.

חיפוש ואיתור נכס

לאחר הגדרת מתוהה ההשקעה, חתימה על הסכם ותשלום דמי רצינות נתחיל לחפש עבורכם נכס מתאים בפראג. לפני שתעלו על מטוס, אחד מנציגינו יגיע אל הנכס ויוודא שהוא אכן מתאים לכם.

רכישה

לאחר שתבקרו בנכס ותאשרו לנו להתחיל בהליך הרכישה אנו נבצע את הפעולות הנדרשות כדי להעביר אותו על שמכם בטאבו. לאחר כמה שבועות תקבלו אסמכתא על כך ותהפכו לבעלים של נכס מניב בפראג.

היתרונות של השקעה בפראג

תשואה גבוהה

נכון להיום אפשר לקבל 3%-5% תשואה שנתית על השקעה בדירות שמיועדות להשכרה לטווח ארוך בשכונותיה השונות של פראג.

8%-12% תשואה שנתית ניתן לקבל על דירות להשכרה למועדים קצרי טווח באיזורי התיירות.

מימון גבוה

נכון להיום אנחנו משיגים מהבנקים בצ'כיה משכנתאות גבוהות במיוחד בחלק מהעסקאות. גם עבור אזרחים ישראלים שאינם מחזיקים באזרחות אירופאית.

הריביות הנהוגות הן לרוב במתווה של ריבית קבועה.

עליית ערך קבועה

משנת 2009 פראג נהנית מעליית ערך קבועה במחירי הנכסים שבה. בדומה לישראל, גם בפראג הביקוש עולה על ההיצע. בשנים האחרונות אנחנו עדים לעליות ערך של יותר מ-15% בשנה והמגמה הזו עוד צפוייה להמשיך.

שכירות מיידית

כשאנחנו מחפשים נכס ללקוחות שלנו אנחנו לא מתפשרים על מיקום הנכס. אנחנו נעדיף שלא לעשות עסקה מאשר להציע לכם נכס במיקום לא טוב. א. אתם חשובים לנו. ב. רק במיקום טובים נכסים מושכרים בתוך ימים עד שבועות ספורים.

מגוון אפשרויות רחב

בין אם זו ההשקעה הראשונה שלכם ובין אם אתם כרישים בעולם הנדל"ן, תמצאו אצלנו מסלול שמתאים לכם. בין אם אתם משקיעים סולידיים ובין אם הרפתקנים - אנחנו נתפור לכם חליפה שתתאים למידה הספציפית שלכם.

פוטנציאל עתידי

צ'כיה היא אחת מעשרת הכלכלות היציבות בעולם. מיקומה בצמוד לאוסטריה וגרמניה תורם ליציבות שלה רבות. אמנם צ'כיה נחשבת כחלק מהאיחוד האירופי אבל אם בעתיד היא גם תחליט להצטרף למטבע האירו, מחירי הנדל"ן צפויים לזנק עוד...

השאירו פרטים ונחזור אליכם

כדי להסביר את הדברים לעומק

לקוחות מספרים

התהליך כולו, מראשיתו ועד אחריתו, בוצע ללא דופי, תוך הקפדה על כל פרט. הוא התנהל בשקיפות ובהגינות. בכל שלב נתנו לי שאולי ועמוס תחושה כי יש לי על מי לסמוך; יש במי לבטוח; כי העסקה תבוצע ותושלם לשביעות רצוני המלאה וכי החברה תעמוד בהתחייבותה כלפיי. כך אכן היה."

 

מר שמואל פיזנטי

קיבלתי שירות מעולה בכל תהליך רכישת הנכס, משלב איתור הנכסים לפי קריטריונים ברורים שביקשתי, איתור נתוני שירותים חיוניים ומקצועיים... עו"ד שסגר את ההסכם, כולל הנכס בטאבו הצ'כי. הזמינות, היחס האישי, העצות וניסיונו של עמוס שחסכו לי המון משאבים וכסף גרמו להרגשה שיש לי שותף אמיתי להשקעה."

מר ל. 

קיבלתי שירות מעולה בכל תהליך רכישת הנכס, משלב איתור הנכסים לפי קריטריונים ברורים שביקשתי, איתור נתוני שירותים חיוניים ומקצועיים... עו"ד שסגר את ההסכם, כולל הנכס בטאבו הצ'כי. הזמינות, היחס האישי, העצות וניסיונו של עמוס שחסכו לי המון משאבים וכסף גרמו להרגשה שיש לי שותף אמיתי להשקעה."

מר ל.

מי אנחנו?

מר עמוס אוזן

מנכ"ל

בוגר תואר ראשון בתקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת פיטסבורג. 

בעל ניסיון מהמגזר הציבורי, ממשרד ראש הממשלה, משרד האוצר והכנסת. מעורה בשוק הישראלי ובשוק הצ'כי, כולל תחומי הבירוקרטיה העסקית והכלכלית. 

מר שאולי כהן

סמנכ"ל שיווק

בוגר תואר ראשון בביולוגיה ימית מהמרכז האקדמי רופין. 

יזם בעל ניסיון עשיר בפיתוח עסקי. מומחה אינטרנט וטכנולוגיה. אחראי על בנית הקשר עם הלקוחות הישראליים ועל הקישור בין סניף צ'כיה לישראל. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם

Icon made by Gregor Cresnar from www.flaticon.com 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.